23 травня
Завантажити ще

ГУ розвідки: Убитих та поранених росіян з острова Зміїний звозять до Севастополя

ГУ розвідки: Убитих та поранених росіян з острова Зміїний звозять до Севастополя

Російські окупанти звозять до Севастополя тіла загиблих солдатів та поранених військовослужбовців Росії, які воювали на острові Зміїний. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки.

- В окупований Севастополь звозять убитих та поранених рашистів із острова Зміїний. З сорока зв'язківців збройних сил РФ, відряджених на острів Зміїний, живими повернулися вісім. Одночасно евакуйовано десять тіл загиблих. Усі вони військовослужбовці частини спецзв'язку збройних сил РФ, що дислокується в окупованому Севастополі, - зазначено у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, зараз у севастопольській військовій лікарні переповнені хірургії та травматології. А через велику кількість поранених на території Криму активно ведеться кампанія з донорства крові - окупаційна влада вимагає від підприємців відправляти працівників у пункти здачі крові. Також "держпідприємства" півострова зобов'язали направляти своїх працівників до "військкоматів".

- На "державні підприємства" півострова надійшло розпорядження окупаційної влади про відправлення до місцевих військкоматів певної кількості чоловіків. Їм пропонується підписати контракти з ЗС РФ терміном від трьох місяців до одного року. Обіцяють несення служби на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей, - наголосили у розвідці.

Водночас українська сторона має інформацію про те, що полонені окупанти скаржаться - замість обіцяної "виключно поліцейської функції" на тимчасово окупованих територіях України, чоловіків відправляють відразу на передову.