29 червня
Завантажити ще

Генштаб: Білорусь може допомогти Росії із озброєнням на двох напрямках

Генштаб: Білорусь може допомогти Росії із озброєнням на двох напрямках
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Білорусь може надати Росії озброєння для боїв на двох напрямках. Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

- Не виключається, що... дана техніка надалі може бути переміщена на донецький або херсонський напрямок ведення бойових дій для посилення угруповань противника, - сказав він на брифінгу у Києві.

Громов заявив про великі втрати Росії у озброєнні. Техніка ж на складах Збройних сил Білорусі має "трохи кращий стан та умови зберігання".

За даними, що є у Генштабу, на базах проводять обслуговування та зняття зі зберігання техніки під приводом проведення занять, тренувань і збірних заходів.

Олексій Громов розповів також, що у Білорусі знаходяться спеціальні підрозділи російських силових структур, а також приватних військових кампаній. Не виключено, що з метою підготовки диверсійно-розвідувальних груп насамперед для диверсій на шляхах логістичного забезпечення українських військ.

На території колишнього аеродрому "Зябрівка" на Гомельщині активно проводяться заходи з будівництва військової інфраструктури.

– Не виключається, що надалі в рамках існування так званої союзної держави Білорусь надасть цю територію для розміщення чергової військової бази агресора поблизу нашого державного кордону, – зазначив він.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний написав у своєму телеграм-каналі у четвер, що вогнева перевага знаходиться на боці російських окупантів. Українські війська змушені вести маневрену оборону та займати більш вигідні рубежі та позиції. Ситуацію на фронті він назвав складною, але контрольованою.

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила на своєму брифінгу, що окупанти намагатимуться захопити Сєвєродонецьк та Лисичанськ, а потім піти на Краматорськ та Слов'янськ.

23 червня – 120-й день війни в Україні. 24 червня виповниться чотири місяці від початку повномасштабного вторгнення Росії.