Завантажити ще

Депутату Куницькому виписали кумедний штраф за порушення правил дорожнього руху в Харкові

Депутату Куницькому виписали кумедний штраф за порушення правил дорожнього руху в Харкові
Фото: facebook.com/zpsanek

Патрульна поліція Харківської області оштрафувала народного депутата України Олександра Куницького, який за кермом автомобіля Porsche Panamera порушив вимогу дорожнього знака, що регулює рядність руху. Про це 24 листопада повідомляє " Суспільне ".

За словами прессекретаря патрульної поліції Харківщини Дмитра Гайдука, внаслідок розгляду порушення правил дорожнього руху винесено ухвалу, яка передбачає штраф для народного депутата України Олександра Куницького у розмірі 340 грн.

Його справу було розглянуто наступного дня після зупинки патрульними автомобіля Куницького (на тому самому перехресті Сумської, де аварія за участю Ірини Зайцевої призвела до загибелі шести осіб). У Харкові депутат брав участь у виїзному засіданні парламентського комітету, на якому, за іронією долі, розглядалися питання безпеки дорожнього руху в місті.

– Водій на момент зупинки транспортного засобу попросив про перенесення, бо хотів скористатися юридичною допомогою – така процедура є, її застосовують поліцейські відповідно до закону, – уточнив Гайдук.

Ні народний депутат, ні його представник на розгляд справи так і не з'явилися, за їх відсутності було складено постанову. За зазначене порушення передбачено штраф у розмірі 340 грн., який водій має сплатити протягом 15 діб. Куницький також має 10 діб на оскарження ухвали з моменту отримання копії.

Через порушення правил дорожнього руху Олександра Куницького пропонують виключити із комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. Таку пропозицію висунув голова управління СБУ в Харківській області Роман Дудін, який вважає, парламентар, що порушує ПДР, не має морального права контролювати дії правоохоронців. Сам депутат у соцмережах заявив про те, що йому хочуть "щось пришити - але нема чого", і сам виклав відео розмови з патрульними, які зупинили його в Харкові.