Завантажити ще

Аброськін прокоментував своє звільнення з посади ректора Одеського університету внутрішніх справ

Аброськін прокоментував своє звільнення з посади ректора Одеського університету внутрішніх справ
Фото: Ф. Б. Аброськіна

Колишній заступник начальника Національної поліції В'ячеслав Аброськін не згоден з причиною, по якій його звільнили з посади ректора Одеського державного університету внутрішніх справ. У відставку його звільнили через "систематичних порушень". Про це він написав у Фейсбуці.

- Сьогодні зачитав керівному складу наказ міністра про моє звільнення. Накази потрібно виконувати. Як юрист, я не згоден з формулюванням причини звільнення, але... Останній раз сказав керівному складу університету велике спасибі за наше дворічне співробітництво, вибачився, якщо кого образив. Також сказав, що якщо ми всі разом не станемо змінюватися на краще, ми не будемо розвиватися, і країна буде стояти на місці. Ми виховуємо молодь, майбутнє нашої країни, - написав Аброськін.

В'ячеслава Аброськіна звільнили з посади ректора Одеського державного університету внутрішніх справ за наказом міністра внутрішніх справ за результатами перевірки анонімної скарги з формулюванням "за систематичні порушення". Як зазначив Аброськін, за 30 років служби він вперше отримав таке обгрунтування звільнення.