Завантажити ще

Зеленський: Усі військовозобов'язані чоловіки мають бути в Україні, це питання закону

Зеленський: Усі військовозобов'язані чоловіки мають бути в Україні, це питання закону
Фото: President.gov.ua

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що всі військовозобов'язані чоловіки, які перебувають за кордоном, мають бути в Україні. Це питання закону та справедливості, наголосив він, коментуючи результати зустрічей у Давосі.

- Якщо ти мобілізаційного віку, згідно з українським законом, ти маєш бути в Україні. Це факт. І далі ти воюватимеш чи не воюватимеш. Але ти працюватимеш... Зарплата одного військового - це податки 6-8 людей. А допомога від західних союзників не йде на такі витрати бюджету. Ти можеш працювати і не бути на фронті, це залежить від ситуації. Але ти маєш сплачувати податки. Загалом це справедливо - сплачувати податок. Але під час війни це питання стоїть дуже гостро. Це питання – справедливість, – наголосив Зеленський.

Глава держави також зазначив, що Україні завжди не вистачає людей для війни із Росією. Він зазначив, що країна-агресор не рахує людей. І вона може відправити на фронт скільки завгодно людей, бо "вона мобілізує трупи, вони мобілізують м'ясо". Зеленський зазначив, що на відміну від України РФ фактично байдуже, повернеться ця людина чи ні. За його словами, це не питання того, що Україна вчетверо менша, ніж Росія, за населенням. Оскільки наша країна не кидала б людей під танки, навіть якщо кількість населення була б однаковою з РФ.