Завантажити ще

Залужний показав колоди карт із військовими злочинцями РФ: Щоб краще запам'ятовували їхні особи

Залужний показав колоди карт із військовими злочинцями РФ: Щоб краще запам'ятовували їхні особи
Фото: facebook.com/CinCAFU

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний показав унікальні колоди гральних карт, на яких зображені російські військові злочинці, а також політики та пропагандисти. Такі колоди випустили волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm за підтримки військового керівництва України та самого Залужного. Про це сам головнокомандувач Збройних Сил України повідомив у Facebook.

- Рівно 20 років тому, в 2002 році, Центральне командування армії США випустило список військових злочинців, що розшукуються, у вигляді колоди карт, граючи в які військові США запам'ятовували свої цілі. У 2022 році волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm продовжили цю традицію і за підтримки військового керівництва України, зокрема й моєї, випустили дві колоди карт військових злочинців РФ, російських політиків та пропагандистів, - написав Залужний.

Він висловив сподівання, що спільними зусиллями військових та волонтерів, зусиллями всіх людей доброї волі світу "карта рашизму буде неодмінно битою як на полі бою, так і в інформаційній площині".