Завантажити ще

За заявками радіослухачів. Диктант національної єдності-2021 прочитає Юрій Андрухович

За заявками радіослухачів. Диктант національної єдності-2021 прочитає Юрій Андрухович
Фото: FB\Юрий Андрухович.

Традиційний Радіодиктант національної єдності в цьому році в Україні відбудеться у вівторок, 9 листопада.
Як розповів в ефірі Українського радіо член правління Національної громадської телерадіокомпанії України Дмитро Хоркін, 21-й радіодиктант пройде з 10:00 до 11:00. Автором тексту та читцем у цьому році буде відомий український письменник Юрій Андрухович.

- Він уже починає працювати над текстом... Юрія Андруховича саме радили наші слухачі, вони писали про це у листах, - зазначив Хоркін.

Тема радіодиктанту стане відома через тиждень. Транслювати його будуть Перший канал Українського радіо, Радіо Культура, Телеканал UA: Перший, сайт Суспільного мовлення та відповідні сторінки в соціальних мережах.

У 2020 році автором тексту радіодиктанту став письменник Іван Малкович. Читала його актриса Римма Зюбіна. Текст називається "Виклики Книжкової єрі" і стосувався електронних носіїв та звичайних паперових книг. У минулому році переможцями радіодиктанту були визнані 17 учасників. Крім того, вперше за 20 років його писали члени 25-ї полярної антарктичної експедиції на станції Академік Вернадський. Також написали текст під диктовку Малковича прем'єр Денис Шмигаль, група Go_A, режисер Ахтем Сеітаблаєв і ряд інших відомих українців.