Завантажити ще

В Австралії можуть оголосити "дипломатичний бойкот" пекінській Олімпіаді

В Австралії можуть оголосити
Фото: sunhome

Австралія може оголосити "дипломатичний бойкот" пекінській Олімпіаді. Про це пише видання Sydney Morning Herald.

- Рішення про представництво на зимових Олімпійських іграх у Пекіні ще не ухвалено, - цитує видання слова прессекретаря міністра спорту країни.

Повідомляється, що до дипломатичного бойкоту Ігор також закликають члени Ліберально-національної коаліції та опозиційної Лейбористської партії, що править в Австралії. Вони стурбовані станом китайської тенісистки Пен Шуай. 35-річна колишня перша ракетка світу у листопаді звинуватила у сексуальному насильстві колишнього віцепрем'єра Китаю 75-річного Чжана Гаолі, після чого зникла на кілька тижнів. Цього тижня дівчина вперше вийшла на зв'язок, вона провела відеодзвінок з президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом.

Рішення про дипломатичний бойкот Ігор розглядається також у Великій Британії та США. Газета The Washington Post пише, що президент США Джо Байден разом із представниками адміністрації США може не приїхати на Олімпійські Ігри у Пекіні. У виданні The Times повідомили про аналогічне рішення прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона.

Дипломатичний бойкот Олімпійських ігор означатиме, що на змаганнях будуть присутні лише спортсмени.

Олімпійські ігри відбудуться у Пекіні з 4 до 20 лютого 2022 року, Паралімпійські – 4-13 березня 2022 року.

Новини по темі: Австралія