Завантажити ще

Українці тепер можуть відвідувати судові засідання через програму "Дія"

Українці тепер можуть відвідувати судові засідання через програму
Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

Українці тепер можуть відвідувати судові засідання онлайн та підписувати необхідні документи. Це можна зробити за допомогою "Дія.Підпис". Про це повідомляє Telegram-канал сервісу Дія.

- Тепер взяти участь у судовому засіданні чи підписати документи для суду можна онлайн – з "Дія.Підпис". Це буде корисно для українців, які покинули свої будинки через повномасштабну війну або перебувають на тимчасово окупованих територіях, - зазначили розробники.

Тому, якщо громадянин не має кваліфікованого електронного підпису (КЕП) створити "Дія.Підпис" можна за кілька кліків у додатку.

Як створити "Дія.Підпис"?

1. Зайдіть у "Дія" та натисніть "Меню".

2. Виберіть "Дія.Підпис" та натисніть "Створити".

3. Пройдіть перевірку особи. Досить моргнути або посміхнутися.

4. Придумайте 5-значний пароль

Після цього ви можете брати участь в електронному правосудді, а також підписувати документи онлайн: заяву на порталі Дія, договір оренди, офіційний лист і т.д.

- Технологія "Дія.Підпис" найновіша та унікальна. Коли ви підписуєте документ, штучний інтелект порівнює біометрію вашого обличчя з фото в ID-карті або закордонному паспорті. А моргнути чи посміхнутися треба для того, щоб "Дія.Підпис" розуміла, що ви - реальна людина, зазначили у відомстві.

У додатку "Дія" з 14 травня запустили нове опитування, де українці можуть обрати дизайн наступної марки "Укрпошти".