Завантажити ще

Українських прикордонників задіють у морських, сухопутних та авіаційних навчаннях "Сі Бриз-2022"

Українських прикордонників задіють у морських, сухопутних та авіаційних навчаннях
Фото: dpsu.gov.ua

Українські прикордонники візьмуть участь у навчаннях "Сі Бриз-2022". Вони проведуть тренування та відпрацювання взаємодії з представниками інших складових сил безпеки України, країн НАТО та партнерів Альянсу у морському, авіаційному та сухопутному компонентах. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

- Бійці однієї з прикордонних комендатур швидкого реагування Південного регіонального управління та мобільного підрозділу "Дозор" будуть задіяні у протидесантних та антисаботажних заходах під час навчань. Морська охорона цього року буде представлена 9 одиницями корабельно-катерного складу та відділами спеціальних дій усіх загонів Морської охорони Держприкордонслужби. Її кораблі та катери у складі міжнародних та міжвідомчих тактичних груп контролюватимуть цивільне судноплавство, вестимуть артилерійські стрільби, відпрацьовуватимуть дії у нападі та обороні, - розповіли у відомстві.

У прикордонній службі також уточнили, що бійці братимуть участь у навчальних тренувальних операціях із порятунку людей, пошуку судна-порушника, протидії незаконній міграції та іншим складовим.

До тренувань на Дніпрі залучать сили Ізмаїльського загону Морської охорони. Спецназівці Морської охорони традиційно братимуть участь у водолазному та протидиверсійному компонентах, де відпрацьовуватимуть увесь спектр підготовки - від висадки з вертольота до виявлення небезпечних підводних об'єктів, їх підняття та знешкодження.

З 1997 року навчання «Сі Бриз» є одним із головних міжнародних заходів підготовки ВМС ЗС України. Вони стали основою підвищення рівня взаємосумісності національного флоту з силами країн-партнерів, удосконалення підготовки та готовності до спільних дій за стандартами НАТО.

Новини по темі: НАТО вчення військові