Завантажити ще

У центрі Дніпра з'явилася вулиця Степана Бандери

У центрі Дніпра з'явилася вулиця Степана Бандери
Фото: facebook.com

Депутати Дніпра затвердили перейменування вулиці Шмідта у Дніпрі на вулицю Степана Бандери. Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов у Facebook.

– Одна из центральных улиц Днепра, улица Шмидта, стала сегодня улицей Степана Бандеры. Теперь уже навсегда, – написав він.

Філатов зазначив, що спеціально повідомляє про це російською мовою, щоб "був зрив шаблону, зокрема, у тих, хто сидить на болотах". Він додав, що Дніпро став форпостом незалежності України, та закликав не сперечатися про доцільність перейменування вулиці.

- Не сперечатимемося в коментарях про доцільність цього перейменування. Скажу лише одне. Перечитайте 100 разів гасло українських націоналістів: «Воля народам! Воля людині!». І потім ще раз 100 разів. Перечитайте та усвідомте. Напевно, за всю історію людства жодного разу сенс існування вільних людей не був сформульований так стисло, - написав він.

В 2018 році у Дніпрі розглядали можливість перейменування вулиці Рабкоровської на Степана Бандери в рамках декомунізації. Але робоча група дійшла висновку, що назва вулиці не підлягає під цей закон про декомунізацію. 

Раніше в Міністерстві закордонних справ Польщі спростували інформацію про те, що нібито на прохання України у Варшаві можуть перейменувати вулицю на честь Степана Бандери.