4 липня
Завантажити ще

У Миколаєві поліцейських усунули від служби за секс у басейні

У Миколаєві поліцейських усунули від служби за секс у басейні
Фото: кадр відео

У Миколаєві двох поліцейських усунули від роботи за секс на очах у свідків. Про початок службового розслідування повідомили у Фейсбуці поліції Миколаївської області.

"Миколаївська поліція проводить службове розслідування за можливим фактом негідної поведінки поліцейських. Попри те що подія сталася, коли поліцейські перебували поза службою, їх відсторонено від виконання службових обов’язків", - йдеться у записі.

У прес-службі зазначили, що керівництво обласного управління призначило службове розслідування, "тільки-но у соціальних мережах була поширена інформація щодо аморальної поведінки працівників поліції".

"За його результатами керівництво ГУНП в Миколаївській області прийматиме рішення про притягнення правоохоронців до відповідальності", – підсумували у поліції.

За інформацією NikLife, йдеться про начальника дільничних Миколаївського районного управління поліції Петра С. та його підлеглу. Імовірно, відео було знято на вечірці до Дня дільничного інспектора, який відзначається в Україні 18 червня. На ньому пара цілується у басейні місцевого закладу. Про те, що відбувається статевий акт, можна припустити за характерними рухами чоловіка.

Секс у публічному місці підпадає під хуліганство. 13 червня поліція Одеської області повідомила, що підозри у хуліганстві отримала пара, яка зайнялася оральним сексом на пляжі.