4 липня
Завантажити ще

У Маріуполі російські окупанти проводять приховану мобілізацію

У Маріуполі російські окупанти проводять приховану мобілізацію
Фото: t.me/andriyshTime

У Маріуполі дорослих чоловіків мобілізують під виглядом працевлаштування до охоронної фірми, а підлітків записують до молодіжних військово-патріотичних організацій. Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.

- Окупанти вдаються до нових вигадок для забезпечення прихованої мобілізації у Маріуполі. Зараз - через "працевлаштування на охорону фірму". Пропозиції та заклики з'явилися по всьому місту. Щоправда, ніхто не каже чоловікам, що охороняти доведеться окопи на передовій. Але кому потрібна така правда, коли в окупаційної влади пече через брак гарматного м'яса, - зазначив він.

Крім цього, у Маріуполі залучають молодь до російської військово-патріотичної організації "Юнармія", яку порівнюють з німецькою "Гітлерюгенд".

- Учора показово взяли першу дев'ятку в путлерюгенд. Поки одні юнаки пручаються, інші разом із батьками та "педагогами" прагнуть вислужитися. Огидно. Однак охочих виявилося небагато. Пасивний опір у Маріуполі не зменшується, – коментує Андрющенко.

У Маріуполі російські окупанти прослуховують мобільні телефони людей, які почали користуватися російським оператором "Фенікс".