3 грудня
Завантажити ще

У КНДР жителя засудили до страти через серіал "Гра в кальмара"

У КНДР жителя засудили до страти через серіал
Фото: Netflix

У Північній Кореї жителя засудили до страти за поширення південнокорейського серіалу "Гра в кальмара". Про це пише Daily Mail.

Повідомляється, що юнак повернувся з Китаю із USB-флешкою, на якій була цифрова копія популярного шоу. Він продав кілька копій серед своїх знайомих-студентів. Проте його зловили правоохоронці та засудили до страти - розстрілу. Також відомо, що одного студента, який купив копію серіалу, засудили до довічного ув'язнення, а шестеро інших, які дивилися серіал, на п'ять років каторжних робіт. Зараз у їхньому навчальному закладі проводяться обшуки, директора школи, класного керівника та секретаря у справах молоді звільнено. Як покарання їх можуть заслати працювати на вугільні шахти.

За даними ЗМІ, арешт сімох студентів - це перший випадок, коли влада КНДР застосувала новий закон " Про викорінення реакційної думки та культури" щодо неповнолітніх. Документ був прийнятий у 2021 році та передбачає покарання у вигляді смертної кари за перегляд, зберігання або розповсюдження засобів масової інформації з країн Заходу, особливо з Південної Кореї та США.

Південнокорейський серіал "Гра в кальмара" вийшов на Netflix 17 вересня. Картина очолила топ-10 серіалів цієї стрімінгової платформи в 90 країнах. За сюжетом головні герої через фінансові проблеми погоджуються взяти участь у дивній грі. Умови досить прості: всі грають у дитячі ігри, лише з одним "але": той, хто програє чи відмовляється грати, вмирає. Переможець може бути лише один.

Новини по темі: КНДР