24 жовтня
Завантажити ще

У Британській Колумбії метеорит пробив дах будинку і впав на ліжко поруч з жінкою

У Британській Колумбії метеорит пробив дах будинку і впав на ліжко поруч з жінкою

Рут Хемілтон спокійно спала, коли в даху її приватного будинку утворилася діра і на подушку жінки впав, всього в декількох сантиметрах від її голови, метеорит. Як пише The Independent, Хемілтон прокинулася від жахливого гуркоту в будинку.

- Я підскочила і включила світло. Не могла зрозуміти, що, чорт візьми, сталося, - прокоментувала жінка.

Вона додала, що вже сидячи зрозуміла, що вся покрита пилом і сміттям зі свіжої діри в стелі. А на подушці лежав почорнілий камінь розміром з кулак. Не знаючи, що відбувається, канадка викликала поліцію.

Правоохоронці перевірили прилеглу будівництво, щоб переконатися, що там не було ніяких вибухів. Виявилося, що там все спокійно. При цьому правоохоронці знайшли свідків, які заявили про яскравому сліді в небі, після якого стався вибух. Таким чином правоохоронці прийшли до висновку, що в її будинок залетів один з осколків метеорита.

Тепер Хемілтон хоче залишити камінь з космосу собі. За словами Рут, вона не повірити в те, що на її подушку приземлилося щось, вік чого може становити «мільярди років».

Раніше метеорит налякав жителів Норвегії : він впав приблизно в 60 кілометрах від Осло в лісистій місцевості. Вогненна куля було видно протягом п'яти секунд, що рухалася зі швидкістю близько 16,3 кілометрів на годину.

Новини по темі: метеорит Колумбія