29 червня
Завантажити ще

У зоні бойових дій зник безвісти гендиректор видавництва "Бліц-інформ" Володимир Чеповий

У зоні бойових дій зник безвісти гендиректор видавництва
Фото: facebook.com/vladimir.chepovoy

В Україні загинув генеральний директор видавництва "Блінц-інфо" та шеф-редактор журналу "Бізнес" Володимир Чеповий, який захищав нашу країну від російських військ. Про це повідомила речник голови Київської міської державної адміністрації Людмила Шикота у своєму Фейсбуці.

- Як багато їх стало. Цих новин про смерть. Сьогодні підтвердили, що у бою загинув генеральний директор видавництва "БЛІЦ-ІНФОРМ", шеф-редактор журналу "Бізнес", автор проекту "Бізнес 100". Енергійний, веселий, активний Володимир Чеповий. Такий ініціативний, відкритий, такий живий завжди... - написала Шикота.

З початку вторгнення РФ в Україну до лав ЗСУ вступив і Чеповий та його син Богдан.

Оновлено: Син видавця Іван Чеповий повідомив, що підтвердження загибелі батька немає. Володимир Чеповий вважається зниклим безвісти.

– Усі активно просувають інформацію про смерть Володимира Чепового. Друзі, сьогодні отримали від заступника військкома листа про те, що батько є офіційно зниклим безвісти. Як і багато інших українських захисників. У жодних списках 200/300 його немає.
Я щиро вірю, що все буде гаразд. Чекаємо на ОФІЦІЙНУ інформацію, - сказано в повідомленні.

Володимиру Чеповому 55 років. Родом він із села Цимбалівка Хмельницької області, але проживав у Києві. З 1990 року Чеповий був співзасновником видавництва «Бліц-Інформ», яке видавало низку газет та журналів: "Бізнес", "Ділові Новини", "Наталі", "Капітал" та інші. У 2002 році Чеповий з партнерами започаткував новий проект - видавництво "КАРАВАН-Медіа", який почав випускати журнали "АрхІдея" та "Караван Історій - Україна".

У 2005 році Чеповий обіймав посаду керівника служби Державного секретаря України. Після "Помаранчевої Революції" випустив книгу "Я прокинувся щасливим", де описував усі події початку 2000-х років в Україні. Пізніше він став співзасновником та очолив "Медіа Інвест Груп". З 2014 року Чеповий був шеф-редактором журналу "Бізнес" і обіймав посаду генерального директора видавництва "Бліц-Інформ".