3 жовтня
Завантажити ще

Сестра морпіха Діанова про його стан після полону: не вистачає 30% ваги та 4 сантиметрів кістки

Сестра морпіха Діанова про його стан після полону: не вистачає 30% ваги та 4 сантиметрів кістки

Звільнений з російського полону захисник Маріуполя і боєць 36-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ Михайло Діанов перебуває у Київському військовому госпіталі. Йому потрібна операція на пораненій руці, але через слабкий фізичний стан її поки що неможливо провести. Михайло втратив 30% від звичної ваги. Про це "УП Життя" повідомила сестра бійця Альона Лаврушко. 

- Лікар у військовому госпіталі подивився. Наразі операцію проводити не будуть, але найперше, що йому потрібно, так це набрати вагу. Це основне, тому що фізичний стан його не дозволяє зробити йому зараз операцію. Це може бути небезпечно для його здоров’я. Тому він нині має поправлятися, набиратися сил, – розповіла Альона.

У руці 42-річного Михайла не вистачає 4 сантиметрів кістки. На окупованих територіях Діанову, як і багатьом іншим пораненим, не надавали належної медичної допомоги.

- У нього є проблема з рукою, може бути загноєння. Далі потрібно зробити операцію, вставити пластину на кістку, тому що в нього не вистачає 4 сантиметрів кістки в руці, і це все треба виправляти. Йому витягнули апарат з руки без наркозу, без нічого – іржавими плоскогубцями. Отака була допомога нашим хлопцям, – розповіла сестра військового.

Михайла Діанова звільнили з російського полону разом з 214 захисниками Маріуполя 21 вересня. Військовий із пораненою рукою був зображений на одному з відомих фото, що зробив Дмитро  "Орест" Козацький  під час захисту Маріуполя від російських окупантів.

Михайло Діанов під час перебування на

Михайло Діанов під час перебування на "Азовсталі". Фото: Дмитро Козацький

Так рука захисника виглядає зараз. Фото: facebook.com/violetta.kirtoka

Так рука захисника виглядає зараз. Фото: facebook.com/violetta.kirtoka

Фото: facebook.com/igor.mosijcuk

Фото: facebook.com/igor.mosijcuk

ЯК ДОПОМОГТИ

IBAN: UA093052990000026203693506959, ПриватБанк (Лаврушко Альона Олександрівна)

РНОКПП одержувача: 3119701323

Номер рахунку: 26203693506959

Новини по темі: Війна України з Росією