3 жовтня
Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: прийшли довгі ночі та магнітна буря

Прогноз погоди в Україні: прийшли довгі ночі та магнітна буря
Фото: https://pixabay.com/users/stevepb-282134/

Поки в Росії різко зріс попит на мішки для трупів - там знадобиться ще щонайменше 300 тисяч штук, в Україні актуальними залишаються парасольки. 22 вересня дощити продовжить на заході та півночі країни. На сході й півдні сонячна з мінливою хмарністю погода. Як і вчора, межа «мокро – сухо» проходить по лінії Суми – Черкаси – Вінниця. Жителі регіонів, розташованих вище чи західніше, зіткнуться вдень із температурою +12…+15 градусів, а вночі з +6…+8.

Ті, хто живе східніше або південніше, зможуть погрітися на сонечку за +16… +18. При місяці грітися безглуздо – там теж уночі +8, максимум +9. Більше того, ночами все ще встигнемо насолодитися – 22 вересня востаннє цього сезону день довший за ніч. Потім настане День осіннього рівнодення – і над країною царюватиме темний час доби.

Вітер, як і раніше, не сильний – 5-10 м/с. Щоправда, 22 вересня розпочинається чергова магнітна буря, але вона незначної інтенсивності.

Детальний прогноз погоди на 22 вересня

На тлі всього цього складно шукати обнадійливі народні прикмети. Однак ті, у кого росте під вікном вишня, перебувають у вигіднішій ситуації: вони можуть подивитися, чи облетіло з дерева листя. Якщо ні – тепло незабаром повернеться. Сподіваємося, «швидко» – це не аж у травні.

В іншому всіх цікавить, чи прийде бабине літо. Народні синоптики запевняють – ось-ось прийде. Бо якщо воно не прийде наприкінці вересня та на початку жовтня, то у грудні розраховувати на нього вже наївно.

Втім, ані дощ, ані температура +11…+13 градусів не мають завадити мешканцям Хотину Чернівецької області відзначити 1020 років з моменту заснування їхнього міста. Сам День міста тут відзначають 14 жовтня, мабуть, міркуючи, що два приводи кращі за один. Також є привід для наших партизанів зустріти 22 вересня з вогником – адже в Україні це День партизанської слави. Щоправда, коли свято започаткували, ніхто й не підозрював, проти яких окупантів нам скоро доведеться боротися.

Якщо говорити про дипломатичні фронти, то 22 вересня 57 років відзначить колишній посол України в Польщі Андрій Дещиця, який одним із перших дипломатично на публіці назвав Путіна х…м. Х…м, але вже татарською мовою, напевно, його називав і колишній депутат-політик Рефат Чубаров, якому стукнуло 65 років.

А 63 роки відсвяткує чудовий комік-одесит Борис Барський, якого ми можемо привітати його ж словами: «Промчатся куда-то годы и скажут, меня читая: "Он с детства любил природу и женщин родного края».

Ще один веселун і гуморист Вадим Мічковський, він же Дядя Жора, відсвяткує 47 років.