Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: поки у Карпатах сніг, на півдні +17

Прогноз погоди в Україні: поки у Карпатах сніг, на півдні +17
Фото: https://pixabay.com/users/pepperminting-633504/

Якщо вас не влаштовує вогка погода за вікном, подивіться, що коїться у Карпатах: там намело 80-сантиметрові кучугури і сходять лавини. Полегшало? Хоча подивимося – можливо, і на ваш регіон рухається снігова буря?

Снігова чи не снігова, але дощова погода дійсно має місце. Причому вогкість наступає на Україну з двох боків: із заходу та сходу. За даними Гідрометцентру, сухими залишаться Полтава, Кропивницький та південні Одеса, Миколаїв та Херсон.

З температурою повітря справи виглядають, як із рейтингом партії «Голос», – все нижче та нижче. Найгірше з температурою у Львові : +9…+11. У сусідніх із ним Луцьку, Рівному, Тернополі та Івано-Франківську +10…+12. Далі аж до Чернігова та Черкас +11…+13. У Харкові, Сумах, Полтаві та Кропивницькому +12…+14. У Дніпрі та Одесі +14…+16. У Миколаєві, Херсоні та Запоріжжі найтепліше: +15… +17. Хоча «тепліше» - термін уже недоречний: на півдні України не так холодно, як скрізь.

Детальний прогноз погоди на 23 вересня.

Фото: meteo.gov.ua

Фото: meteo.gov.ua

За нічними показниками температури справа наближається до нуля. Стовпчик термометра добирається до +10 лише на самому півдні України, та й то не скрізь. Найнижчі показники в Ужгороді та Черкасах: +4…+6. А тут ще ночі стали довшими за день...

Карта дощів

Фото: https://www.facebook.com/tala.didenko

Фото: https://www.facebook.com/tala.didenko

Народні прикмети продовжують надавати нам корисну інформацію. Яка погода 23 вересня - такою буде й осінь. Що з погляду оптиміста чудово – все ж таки не мінус надворі. Якщо качки та гуси ще купаються у воді, то заморозки прийдуть не скоро. Але якщо гуси та качки купаються у вашій ванні та намотали три куби гарячої, то заморозки вже прийшли.

Гарно уродився щавель — до теплої зими. Добре уродилася конопля – до арешту. Троє дітей уродилось – до можливості виїхати за кордон. І це не жарти! Як і той факт, що 23 вересня 58 років виповнюється дипломату і шоумену, автору радіопрограми «Веселі яйця» Дмитру Чекалкіну. Тому привітаємо іменинника, щоб два рази не витрачатися, анекдотом з його ж книги: «Как любит говорить Софочка: - Нарожают таких, як я, а вам потом восхищаться!»