23 травня
Завантажити ще

Після релокації на Львівщині працюють медики з Харкова, Маріуполя, Херсона та Сум – голова Львівської ОВА

Після релокації на Львівщині працюють медики з Харкова, Маріуполя, Херсона та Сум – голова Львівської ОВА

На Львівщину із зони бойових дій релокувався медичний заклад, в якому працюють медики з Харкова, Маріуполя, Херсона та Сум. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Відділення клініки сімейної медицини «Медична Зірка» вже приймає пацієнтів. Послуги доступні місцевим жителям і внутрішньо переміщеним особам. Для вимушених переселенців вони є безкоштовними. Перевезти клініку було непросто. Але за підтримки Investment Policy Department та департаменту економічної політики Львівської ОДА власникам це вдалося», – розповів він.

За словами голови ОВА, Львівщина отримала 867 заявок від підприємців, які хочуть перевезти свій бізнес до цього регіону. Причому 141 компанія це вже зробила, а решта завершує підготовчі роботи для релокації.

"До речі, завдяки релокації цих підприємств вдалося зберегти 4312 робочих місць", - зазначає Козицький.

Він нагадує, що на Львівщині діє Програма релокації для тих, хто хоче перемістити свою справу на територію області. Заповнити заявку можуть власники та керівники як великого, так і малого бізнесу. Зробити це можна за посиланням: https://cutt.ly/xHyeies

Нагадаємо, що раніше заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко говорив про відновлення критичної інфраструктури у 1003 деокупованих містах та селищах.

#релокація #медицина #лікарні #Львівщина