Завантажити ще

Олена Зеленська вдруге провела новорічну акцію "Дивовижна поштівка" і хоче її розширити

Олена Зеленська вдруге провела новорічну акцію
Фото: facebook.com/olenazelenska.official

Перша леді України Олена Зеленська підбила підсумки святкового вітального проекту " Дивовижна поштівка ", який з її ініціативи було запущено вже другі новорічні свята поспіль. Натхнена успіхом, Зеленська хоче розширити проект, створивши листівки й до інших свят. Про це дружина Володимира Зеленського 14 січня написала на своїй сторінці у фейсбуці.

"Дивовижна поштівка" - сайт, завдяки якому українці отримали нагоду привітати один одного зі святами персональною листівкою від українських художників. Олена Зеленська написала, що вона дуже вдячна художникам з усієї країни, які намалювали сюжети для листівок – дивовижні та сучасні одночасно. Це Оксана Щербакова, Світлана Головей, Ірина Жук, Марта Лешак, Олександра Болотова, Олена Шостко, Ганна Плотко.

- Свята закінчуються, але теплі слова ніколи! Добрі побажання, які ми отримали та надіслали протягом цих днів, надихатимуть та зігріватимуть увесь рік. Рада, що мій проект «Дивовижна листівка» допоміг передати святкові вітання у соцмережах та месенджерах понад 70 тисяч українців! – поділилася перша леді.

А за два роки, протягом яких він існує, відправлено, за даними Олени Зеленської, понад 150 тисяч листівок.

- Це означає, що багато разів комусь ставало радісніше через вашу увагу, а хтось передавав радість далі! – помітила вона.

Дружина президента наголосила, що «Дивовижна поштівка» – проект, який створює не лише команда, а й кожен із українців.

- Які ще листівки та у які свята ви хотіли б надсилати? Пишіть у коментарях! Найпопулярніші пропозиції обов'язково втілимо, і «Дивовижні листівки» нестимуть добрі побажання не лише на зимові свята. Бо теплих слів має бути більше! – запропонувала Олена Зеленська.

Вперше акція "Дивовижна поштівка" стартувала в грудні 2020-го і тривала до 13 січня 2021-го. Рік тому, за словами Зеленської, понад 77 тисяч українських листівок було надіслано через сайт "Дивовижна поштівка".

На цей раз до фольклорних сюжетів додалися сучасні. Зокрема, "Різдвяний ярмарок", "Тигристий Новий рік" та навіть "Новорічний Zoom". Усі листівки – анімовані. Вони були викладені на сайті: https://dyvo-poshtivka.com.ua/ та доступні для відправки через будь-який месенджер.

Раніше повідомлялося, що Олена Зеленська та Володимир Зеленський опублікували у соцмережах новорічну листівку на зразок різдвяних привітань, прийнятих у британській королівській родині.

Фото: facebook.com/olenazelenska.official

Фото: facebook.com/olenazelenska.official