Завантажити ще

На Великій Китайській стіні з'явилася величезна цифрова інсталяція від Bottega Veneta

На Великій Китайській стіні з'явилася величезна цифрова інсталяція від Bottega Veneta
Фото: viarami із сайту pixabay.com.

В інстаграмі італійського модного бренду Bottega Veneta оприлюднили відео з величезною цифровою інсталяцією на Великій Китайській стіні. Бренд присвятив інсталяцію китайському Новому року, який відзначають 1 лютого. Про це повідомили у Business of Fashion.

На білборді зобразили назву бренду. Його змінює напис китайською мовою 新春快乐, що у перекладі означає "З Новим роком!". Для фону використовували фірмовий зелений відтінок Bottega Veneta, а також помаранчевий колір, який символізує вдачу для жителів Китаю. 12 січня інсталяція працює останній день.

У Bottega Veneta також профінансували реконструкцію та обслуговування Шанхайського перевалу. Це східний край Великої китайської стіни.

Протяжність Великої Китайської стіни перевищує 21 тисячу кілометрів. 8 січня фрагмент Великої Китайської стіни постраждав від землетрусу магнітудою у 6,9 балів. Це не вперше, коли об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО постраждав від природних катаклізмів: у 1998 році землетрус магнітудою 6,2 балів спричинив тріщини на стіні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від New Bottega Veneta (@newbottega)

Новини по темі: Китай бренд