4 липня
Завантажити ще

Мати загиблого бійця зі Львова заспівала останню колискову сину

Мати загиблого бійця зі Львова заспівала останню колискову сину
Фото: facebook.com/UkrainianCatholicUniversity

Жителі Львова попрощалися зі своїм 27-річним земляком Артемом Димидом, який загинув від мінометного вогню у бою на Донбасі. Мати воїна провела сина в останню путь, співаючи йому колискову. Про це повідомляє прес-служба Українського католицького університету.

- На похороні мама Артема Іванка Крип'якевич-Дімід заспівала синові останню колискову. Отець Артема Михайло Дімід під час проповіді зазначив: «Той, хто боїться смерті, не може бути воїном, не може бути хорошим патріотом. Мусимо міркувати про смерть, бо вона є частиною нашого життя. Нам треба бути сміливими. Потрібно вміти жертвувати собою. Герої гинуть. Але Герої дають нам насіння, як дають його святі мученики Церкви. На основі цього насіння народжується відвага, нові перспективи. В цьому є сенс останніх слів Артема, які він сказав мені за кілька днів до смерті: «Я вижив», - зазначено в повідомленні.

Артемій Дімід – син отця Михайла Діміда, першого ректора Львівської богословської академії, капелана Майдану, викладача Українського католицького університету та Іванки Крип'якевич-Дімід, відомої іконописиці. З ініціативи сім'ї загиблого воїна у Львові стипендіальний фонд імені Артема Діміда.