Завантажити ще

Королеві Єлизаветі II шукають помічника: він відповідатиме на листи, що надходять до палацу

Королеві Єлизаветі II шукають помічника: він відповідатиме на листи, що надходять до палацу
Фото: POOL/REUTERS

В оголошенні від Букінгемського палацу наголошується, що їм потрібна людина, яка відповідатиме на всі листи та листівки, які надходять до палацу на ім'я Її Величності. Вакансія розміщена на LinkedIn.

"Відповідати на пошту королівських шанувальників – важке, але корисне завдання, і якщо ви вмієте писати, то можете стати щасливим кандидатом, обраним для складання письмових відповідей від імені королеви", – відзначено у вакансії

За даними Букінгемського палацу, завдання помічника полягатиме в тому, щоб «кожен отримував своєчасну і добре продуману відповідь».

"Реєструючи та відстежуючи все листування, ви пишатиметеся кількістю листів, на які ви відповідаєте, що спонукає вас забезпечувати незмінно високі стандарти", - запевняють у палаці.

Графік роботи співробітника стандартний – з понеділка до п'ятниці. Стартова зарплата - 23500 фунтів стерлінгів на рік. Посада включає комплексний пакет пільг, 33-денну відпустку (включаючи святкові дні), пенсійну схему з внесками роботодавця та навчання і розвиток. Дата закриття вакансії – 5 грудня 2021 року.

Королеві Єлизаветі II 95 років. У жовтні вона потрапила до лікарні, через що була змушена відмовитися від робочої поїздки до Північної Ірландії. У листопаді стало відомо, що королева отримала розтягнення спини, через що знову змушена відмовитися від участі у церемонії.