3 лютого
Завантажити ще

Київські хірурги врятували трирічного хлопчика, який проковтнув 8 магнітів

Київські хірурги врятували трирічного хлопчика, який проковтнув 8 магнітів
Фото: facebook.com/ndslohmatdyt

У Києві трирічний хлопчик проковтнув вісім магнітів. Через місяць дитина застудилася – батьки звернулися до лікаря, який виявив предмети у шлунку малюка під час обстеження. Про це повідомляє пресслужба "Охматдиту".

– Магніти у трирічного хлопчика виявили випадково. Батьки звернулися до лікаря, коли дитина застудилася. Під час обстеження малюка у педіатра лікар призначив рентген-знімок, на якому побачили неприємну знахідку – 8 магнітів, замкнених у коло. Сім'ю негайно відправили до "Охматдиту", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у лікарні, після дообстеження хірурги витягли зі шлунка дитини усі магніти. Частину їх довелося вилучати за допомогою хірургічного втручання.

- При дообстеженні було виявлено чотири магніти у шлунку, а решта – поза ним. Команда фахівців ургентної хірургії та ендоскопії вилучили сторонні предмети. Частину магнітів вдалося вилучити ендоскопічно, інші – за допомогою хірургічного втручання (лапаротомії), - наголосили в "Охматдиті".

За словами завідувача відділенням ендоскопії Дарії Вороняк, магніти перебували у стані розпаду в шлунку малюка досить тривалий час. За цей період виникла перфорація між шлунком та тонкою кишкою. На щастя, процедури пройшли успішно і лікарям вдалося врятувати дитину.