3 лютого
Завантажити ще

Ізюм та Святогірськ провели у День соборності спільний автопробіг

Ізюм та Святогірськ провели у День соборності спільний автопробіг
Фото: facebook.com/symchyshyn

Українці відзначають 22 січня День соборності. У різних регіонах країни цього дня відбуваються патріотичні акції, присвячені святу. Так, мешканці Ізюма Харківської області та Святогірська Донецької області влаштували спільний автопробіг – учасники зустрілися на кордоні двох областей. Про це повідомляє прес-служба Святогірської міської ради.

– Сьогодні Соборність для України – безумовна деокупація всіх наших територій, захоплених ворогом, відновлення єдності з усією Донеччиною, Луганщиною, Кримом. 22 січня відбувся автопробіг «Україна соборна. Разом до перемоги! за участю Святогірської та Ізюмської територіальних громад, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, о 10.00 зі Святогірська та Ізюму, на зустріч один одному, вирушили автомобілі з представниками міських військових адміністрацій та громадськості, щоб зустрітися на перетині Донецької та Харківської областей.

– Разом учасники заходу розгорнули величезний український прапор, який символізує єдність українського народу та готовність боротися за свою свободу та незалежність. Пам'ятаємо наше минуле та творимо разом майбутнє!, - наголосили у міськраді.А В ЦЕЙ ЧАС

Мешканці Хмельницького провели пробіг та розгорнули стометровий прапор України на честь Дня соборності. В акції взяли участь 200 городян. Про це повідомив мер міста Олександр Сімчишин у своєму Фейсбуці.

– Провели зворушливу акцію на Проскурівській. Пробіг із національною символікою стартував із двох сторін та символізував об'єднання нашої країни. Взяли участь близько 200 бігунів. Розгорнули 100-метровий прапор на Проскурівській – від Алеї Героїв до Штабу допомоги українцям з лінії фронту, – повідомив мер Хмельницького.

Також учасники акції створили перед кінотеатром ім. Т. Шевченка контур карти України, всередині якого було розміщено назви українських міст.

Фото
Фото
22 Сiчня19:11
Новини по темі: День Соборності акція