Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Інструкція від "Цитрусу": як "рейдернути" бізнес в Україні

Інструкція від
Фото: 24tv.ua

У світлі останніх подій ми вирішили пролити світло нашим читачам на все свавілля, яке відбувається з нами протягом останнього року.

Отже, ловіть покроковий гайд про те, як "рейдернути" бізнес в Україні за мотивами "Цитрус" vs Корбан:

1. Незаконно стати одним із засновників компанії ТОВ "ЗТ-Інвест", яка не має жодного відношення до групи компаній "Цитрус", але при цьому запевнити всіх, що ти став співвласником "Цитрусу".

До слова, ми довели в суді першої та апеляційної інстанцій, що Корбан не має жодного відношення навіть до компанії ТОВ "ЗТ-Інвест", за допомогою якої він так старанно намагається маніпулювати думками читачів.

2. Запевнити всіх, що провів "глибокий аналіз та аудит діяльності компанії", але при цьому не надати жодних документів та доказів.

Важливий факт: Геннадій Корбан не був допущений до аудиту та здійснення будь-яких дій компанії, про що йдеться у даних рішеннях судів першої та апеляційної інстанцій.

3. Обійти систему автоматизованого розподілу судових справ шляхом підбору "потрібного" судді. (Як саме це зробити? Та дуже просто. Не платити судовий збір, відкликати та подавати знову судові позови, доки не знайдеться потрібний суддя.)

4. А "потрібний" суддя – це хто? Це той, хто здатний винести "правильне" для рейдера рішення за один робочий день, а також призначати судові засідання з порушенням усіх процесуальних норм. 12.01.2022 року призначено судове засідання на 13.01.2022 року без отримання сторонами позову та постанови суду про відкриття провадження. Оперативно, нічого не скажеш!

Приклад: подавати позовну заяву 5 разів та відкликати, а отримавши прізвище потрібного судді, 30.12 подати позов та вже 04.01 отримати потрібне рішення. При цьому позовну заяву подано від ноунейм фірми, стосовно якої порушено кримінальну справу (номер ЄРДР 42020101060000331).

5. Обмовити "Цитрус" у своїх соціальних мережах гучними фразами, не навівши при цьому жодного доказу.

6. Закидати компанію порожніми та безпідставними позовами для привернення уваги.

7. Повідомити всіх про рішення суду (яке не набрало законної сили), яке наразі оскаржується в апеляційній інстанції, для підриву репутації компанії. При цьому компанія-заявник "введена" в чорну, використовуючи однофамільця засновника, про що відкрито кримінальне провадження номер ЄРДР 12018160000000722 та господарське.

8. Спотворювати інформацію. (На прикладі останньої справи: у ній йдеться не про назву "Цитрус", а про старі логотипи "Цитрус". На сьогоднішній день ми використовуємо торгову марку, яка не є спірною. Проте як багато гучних заголовків з'явилося у ЗМІ за останні два дні, чи не так?)

9. Незаконним чином заблокувати наш сайт на підставі визначення, що суперечить чинному законодавству та отриманого способами, описаними вище.

Що сказати?

Ось так працює наша судова система, за якої суддя не несе відповідальності за законність винесених рішень. І одного разу за бажанням якогось рейдера і за сприяння нечистих на руку суддів ваше майно може опинитися в руках таких само рейдерів.

Про які інвестиції може йтися?

Але можете не перейматися нашою долею. Ми подали всі необхідні документи для оскарження всіх рішень, на підставі яких відбувається це беззаконня. На жаль, законним способом неможливо прискорити процес, але, діючи строго в рамках закону, робимо все можливе.

Радимо довіряти лише перевіреним джерелам, а не порожнім, але гучним заголовкам.

І, звичайно ж, хочемо додати, що ми, як і раніше, працюємо у звичному режимі для того, щоб дарувати вам високоякісний сервіс та яскраві емоції.

Наш резервний сайт: www.citrus.com.ua