30 червня
Завантажити ще

Футболку з автографами маріупольських дітей продали на аукціоні за 65 тисяч

Футболку з автографами маріупольських дітей продали на аукціоні за 65 тисяч
Фото: facebook.com/mariupolrada.gov.ua

На благодійному аукціоні футболка з автографами маріупольських дітей зібрала 65 тисяч гривень, які будуть надіслані на підтримку центру "ЯМаріуполь". Про це повідомила прес-служба Маріупольської міської ради.

– Футболка з автографами маріупольських дітей зібрала 65 тисяч гривень! Їх виручили на благодійному марафоні-аукціоні. Вони підуть на підтримку київського центру "ЯМаріуполь", – розповіли у міськраді.

У червні олімпійський чемпіон Олександр Абраменко та український скелетоніст Владислав Гераскевич провели тренування для дітей у центрі "ЯМаріуполь". На згадку про це малюки розмалювали для спортсменів футболки. Прикрасили їх малюнками Маріуполя та автографами.

Згодом волонтер Іван Логінов улаштував благодійний марафон. На аукціон виставив одну із футболок. Максимальний донат від людини становив 20 тисяч гривень. Всі ці кошти були передані до центру "ЯМаріуполь".

Раніше перша леді України Олена Зеленська заявила, що щодня внаслідок російської військової агресії в Україні гинуть дві дитини.

Фото
Фото
22 Червня16:45