2 липня
Завантажити ще

Денисенко: Правоохоронці працюють у посиленому режимі, можлива активізація ДРГ

Денисенко: Правоохоронці працюють у посиленому режимі, можлива активізація ДРГ
Фото: facebook.com/vadym.denysenko.1

Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко попередив українців, що 22 червня очікується активізація ворожих диверсантів. У зв'язку з цим усі правоохоронці та силові структури працюють у посиленому режимі. Про це він сказав у ефірі національного телемарафону.

Денисенко нагадав, що росіяни люблять до "сакральних дат" влаштовувати всілякі провокації. І тому 22 червня, у День скорботи та пам'яті жертв німецько-радянської війни, зберігається посилена небезпека. У Росії її вважають початком так званої " великої вітчизняної війни ", коли Німеччина напала на СРСР. Хоча до цього Радянський Союз брав участь у Другій світовій війні за Німеччини. Але про це у Росії не люблять згадувати.

У зв'язку з небезпекою всі силові структури працюватимуть у посиленому режимі, зазначив Денисенко. Водночас він заявив, що очікувати на щось незвичайне з боку російських окупантів не варто. Адже в нас і так триває війна, а обстріл громадянського населення, українських міст і сіл відбувається щодня.

- Я не приділяв би такого глобального значення 22 червня на сьогодні. Тому що росіяни робитимуть усе те, що вони робили вчора, позавчора тощо. Єдине, що можливо – це теоретична активізація диверсійно-розвідувальних груп у певних регіонах України. Ми це розуміємо, це розуміють усі силові структури. І саме тому у посиленому режимі працюють усі, – заявив Вадим Денисенко.

Раніше Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України попереджає українців про можливі провокації з боку росіян із ракетним обстрілом 22 червня. Громадян закликали утримуватися від перебування у місцях масового скупчення людей. У разі оголошення повітряної тривоги слід негайно пройти до найближчого бомбосховища або укриття, а в приміщеннях дотримуватися правил двох стін та двох виходів.