Завантажити ще

Blue Origin знову відправить у космос туристів - чотирьох за гроші, двох безкоштовно

Blue Origin знову відправить у космос туристів - чотирьох за гроші, двох безкоштовно
Фото: REUTERS.

Космічна компанія Джеффа Безоса Blue Origin анонсувала новий суборбітальний (на висоту близько 100 км над рівнем моря) політ у космос. Приватна аерокосмічна компанія відправить у суборбітальний політ на ракеті New Shepard шістьох космічних туристів, запуск запланований на 9 грудня, повідомила Blue Origin у вівторок.

- Blue Origin оголосила склад екіпажу майбутньої 19-ї місії ракети New Shepard 9 грудня, до нього увійдуть два почесні гостя та чотири комерційні туристи, - йдеться в повідомленні.

Серед почесних гостей: ведучий американського телевізійного шоу Good Morning America Майкл Страхан та старша дочка першого американця, який здійснив суборбітальний космічний політ, Алана Шепарда – Лора Шепард Чарчлі. До них приєднаються філантроп Ділан Тейлор, інвестор Еван Дік, підприємець Лейн Бесс та його дружина Кемерон Бесс.

Перший політ New Shepard відбувся у липні. Першими у космос вирушили власник компанії Blue Origin Джефф Безос та його брат Марк. Також до складу екіпажу увійшли 82-річна Воллі Фанк та 18-річний Олів'є Демен, які стали найстарішим і наймолодшим астронавтами в історії.

Другий пілотований суборбітальний політ спочатку був запланований на 12 жовтня, але його відклали на один день. У капсулі 13 жовтня перебували чотири пасажири, серед яких - 90-річний актор, зірка серіалу "Зоряний шлях" Вільям Шетнер, він же капітан Джеймс Кірк.