Завантажити ще

Стан дворічної Віолетти, яку знайшли після чотирьох діб пошуків, покращується

Стан дворічної Віолетти, яку знайшли після чотирьох діб пошуків, покращується
Фото: facebook.com/v.tymoshko

Знайдена після майже чотирьох діб пошуків дворічна Віолетта Мужечук з села Скрипаї Харківської області знаходиться у лікарні з мамою, стан дівчинки покращується. Про це повідомив Харків Times.

- За даними лікарів, стан здоров’я дитини має позитивну динаміку та покращується. Загрози життю немає. Медики продовжують лікування, – розповіла представниця Харківської обласної військової адміністрації.

Віолетта знаходиться у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Харківської обласної дитячої клінічної лікарні. 

Віолетта Мужечук зникла ввечері 23 травня, коли вийшла з дому разом в братом-близнюком. Хлопчик не зміг пояснити зникнення сестри. Дівчинку знайшли в лісі 27 травня за 10 кілометрів від дому. Віолетта сиділа у високій траві біля дерева та стогнала, у неї були подряпини від гілок. 

Дівчинку шукали майже 1000 людей - поліцейські, рятівники, військові, волонтери, місцеві мешканці. З фронту на пошуки повернувся і її батько. Родина виховує чотирьох дітей. Поліцейські почнуть опитувати родину, сусідів та фахівців служби у справах дітей, щоб зрозуміти, чи не стало зникнення дитини наслідком недогляду. Поки ознак правопорушення з боку матері слідчі не бачать.