Завантажити ще

14-річний переможець "Україна має талант" зібрав майже мільйон доларів для ЗСУ

14-річний переможець
Фото: facebook.com/diy.vov

Переможець шоу "Україна має талант" Артем Фесько після початку війни разом із родиною був змушений покинути рідний дім. Але 14-річний артист продовжує підтримувати українців і збирає гроші для Збройних сил. Про це розповідає "РБК-Україна".

Разом із сім'єю хлопчик поїхав із Попільні Житомирської області до Польщі. Там він вирішив спрямувати свій талант на те, щоб закликати світ до допомоги Україні. Своїми виступами на благодійних концертах у Європі Артем збирає кошти для Збройних сил України.

– Мене запрошували на благодійні концерти, коли збирали кошти на підтримку ЗСУ у польському місті Лодзь. У мене був шок. Я й раніше виступав на великих і маленьких сценах, але та була найбільша за моє життя. Приблизно 25 тисяч глядачів сиділо лише у залі. Після концерту до нас підходили люди, вітали, обіймали, говорили слова підтримки, – розповів хлопець ведучому СТБ Григорію Решетнику.

У такі моменти, каже він, "розумієш, що увесь світ із нами". За його словами, така підтримка робить українців ще сильнішими.

- Ми зібрали приблизно два з половиною мільйони злотих та півмільйона доларів! Така гордість за те, що я можу робити свій внесок у допомогу рідній Україні, - додав Артем.

Наразі хлопець перебуває з бабусею у Варшаві. Вчиться онлайн у своїй школі, планує нові виступи для збору коштів та мріє якнайшвидше повернутися додому.