Завантажити ще

Злочинець, який розстріляв авто із сім'єю у Софіївській Борщагівці, виявився колишнім військовим.

Злочинець, який розстріляв авто із сім'єю у Софіївській Борщагівці, виявився колишнім військовим.
Фото: facebook.com/pol.kyivregion

Поліція затримала злочинця, який обстріляв молоду сім'ю та поранив чоловіка у дворі на Софіївській Борщагівці місяць тому. Про це 23 листопада повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

"Вистрілив у сім'ю і майстерно зник. 12 жовтня незнайомець у камуфляжі влаштував гучну вендетту у Софіївській Борщагівці. 40 діб ретельної копіткої роботи поліцейських - і стрілка заарештовано. Колишній військовий із кримінальним минулим тримав удома 18 комплектів спецодягу, патрони, порох та рецепти "коктейлю Молотова", - зазначив він.

У жовтні чоловік у камуфляжі розстріляв авто з родиною у Софіївській Борщагівці та втік з місця злочину. Основною версією нападу було названо конфлікт у цивільно-правовій площині - сім'я до інциденту отримувала погрози у зв'язку з великим боргом, який не віддала вчасно.

Поліція тоді висловлювала припущення, що злочинець спеціально стріляв у ногу чоловікові, який сидів за кермом, оскільки не збирався вбивати жертву. Мабуть, так боржника вирішили "простимулювати". Сума боргу солідна - близько 100 тисяч доларів, за нею тривають судові розгляди.

Фото
Фото
23 Листопада14:35