26 жовтня
Завантажити ще

З'явилося відео останніх хвилин життя Антона Полякова

З'явилося відео останніх хвилин життя Антона Полякова
Фото: скрін відео \Київ Оперативний

У Мережі з'явилося відео з ресторану, де депутат Антон Поляков провів вечір 7 жовтня, і з камер спостереження патрульних, які зупинили таксі з вмираючим парламентарієм. Кадри останніх хвилин життя Полякова опублікував телеграм-канал " Київ оперативний " 13 жовтня.

Починається відео з кадрів прихованої камери ресторану. За столиком, через якого встав Антон Поляков, сиділи ще двоє чоловіків. Їхні обличчя не показані. При цьому депутат йде з-за столу повільно, але не справляє враження людини, якій погано або який сильно п'яний.

Далі на відео показано, як втратив свідомість депутата намагаються врятувати патрульні і швидка. Полякову зробили непрямий масаж серця, а згодом, коли приїхала реанімаційна бригада застосували дефібрилятор і, ймовірно, збиралися зробити укол - відео закінчується в момент, коли один з лікарів схилився над Поляковим зі шприцом.

Раніше повідомлялося, що мама Антона Полякова записала відео на могилі сина. Після прощання з депутатом 11 жовтня в центрі Чернігова його поховали на кладовищі "Яцево". На панахиді та похоронах була присутня депутат Ганна Скороход, якій приписують роман із загиблим.

Історія питання

Антона Полякова в несвідомому стані виявили патрульні близько 3 години ночі 8 жовтня в Києві, зупинивши таксі за порушення правил дорожнього руху. Водій розповів, що підібрав пасажира за кілька хвилин до цього і що відразу після посадки в авто його почало нудити. Депутата намагалися відкачати, але марно - він помер.

Відомо, що до цього Поляков випивав після сімейної сварки в компанії помічника депутата Ганни Скороход - Руслана Джамбулатову. Офіційною причиною смерті названа гостра коронарна недостатність. Результати експертизи тіла показали, що в крові Полякова були сліди метадону і близько 1 проміле алкоголю. Як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, буде встановлюватися поліцією "після глибоких досліджень". Також відомо, що таксист, в машині якого знайшли депутата перед смертю, дав неправдиві свідчення, а поліції вдалося з'ясувати, що того вечора Поляков контактував з трьома людьми.