30 червня
Завантажити ще

У Запорізькій області російські окупанти масово викрадають людей та планують ввести смертну кару

У Запорізькій області російські окупанти масово викрадають людей та планують ввести смертну кару
Фото: facebook.com/IvanFedorovMelitopol

В Запорізькій області на тимчасово зайнятих ворогами територіях окупаційна влада погрожує населенню відновленням смертної кари. Відповідні заяви тиражують російські пропагандистські ЗМІ, повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24" сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.

- Почалась нова хвиля викрадення людей. Кілька днів тому, під час служби, був викрадений на центральній площі міста один з місцевих пастирів. Сьогодні ми не знаємо, де він перебуває. Також було викрадено кількох активістів, - розказав Федоров, слова якого цитує Укрінформ.

Мер Мелітополя підкреслив, що викрадання робляться для того, аби залякати мирне населення та показати, що «будь-який спротив чи непокора неможливі».

- На підтвердження цього місцеві гауляйтери на центральних каналах рашистської пропаганди зробили заяви, що вони пропонують ввести на тимчасово окупованих територіях смертну кару, - додав Федоров.

Він запевнив, що загарбники не отримали підтримки ні від цивільного населення, ні від представників влади і тому чинять геноцид проти українського народу.

- За чотири місяці лише в Мелітополі вони викрали понад 500 людей, але спротив зростає. Тож вони хочуть перейти до наступного етапу - до смертної кари. Вони хочуть робити це публічно, аби залякувати наших людей і надалі. Це не просто чутки. Це те, про що говорять гауляйтери в центральних ЗМІ рф, - додав міський голова.

Мелітополь на даний час знаходиться в окупації. Окупанти дозволяють виїхати з міста на приватних авто, але дорога до Запоріжжя може зайняти близько доби. Окупанти на блокпостах вимагають від людей плату за проїзд від 300 до 3000 гривень.