Завантажити ще

У в'язниці Тбілісі виявили мертвим українця, співробітника установи підозрюють у недбалості

У в'язниці Тбілісі виявили мертвим українця, співробітника установи підозрюють у недбалості

У Грузії співробітника в'язниці у Тбілісі підозрюють у недбалості через смерть ув'язненого. Загиблим виявився громадянин України, якого засудили за наркозлочин. Про це повідомляють "Новини-Грузія".

У в'язниці №8 у Глданському районі Тбілісі помер ув'язнений, громадянин України. Близько 07.00 черговий лікар помітив засудженого, який лежить у горизонтальному положенні у ліжку без пульсації. Зовнішній огляд померлого ознак насильства не виявив. Паралельно з реанімаційними заходами було викликано бригаду швидкої допомоги, яка зафіксувала факт смерті, - повідомили у пенітенціарній службі.

За даними видання, 32-річного засудженого було переведено до Глданської в'язниці 30 липня. Суд засудив його до 9 років позбавлення волі за статтею Кримінального кодексу Грузії про «незаконне виготовлення, провадження, придбання, зберігання, перевезення, пересилання або збут наркотичних засобів, їх аналогів, прекурсорів або нових психоактивних речовин.

Як зазначено в повідомленні, під час вступу до Глданської в'язниці українець пройшов первинний медогляд, а також отримав дві дози вакцини від коронавірусу препаратом Pfizer.

– 18 серпня засудженого проконсультував сімейний лікар. Жодних скарг не було. 19 листопада сімейний лікар вивчив медичні карти засудженого українською мовою за 2006-2010 роки, у яких з'ясувалося, що у Є. Г. виявили залишкові явища перинатальної енцефалопатії. Синдром вегето-судинної дистонії, – зазначено у заяві відомства.

За цим фактом силовики розпочали розслідування про можливу недбалість з боку співробітника пенітенціарної установи, яка призвела до загибелі ув'язненого. Правоохоронці проводять огляд місця події та слідчі дії.