30 червня
Завантажити ще

У Росії горить Новошахтинський НПЗ: клуби диму "розносяться на кілька кілометрів"

У Росії горить Новошахтинський НПЗ: клуби диму
Фото: кадр з відео

На Ростовській області горить Новошахтинський нафтопереробний завод. Судячи з відео, що вже з'явилося в соцмережах, пожежа почалася після «прильоту» безпілотника. Про це на своїй сторінці у Телеграмі написав радник голови МВС Антон Геращенко.

- (Є) багато відео, що підтверджують приліт безпілотника нафтопереробним заводом, що призвело до масштабного спалаху. Цікаво, що у ЗМІ цей НПЗ раніше пов'язували із бізнес-портфелем українського зрадника ведмедчука, - зазначив Геращенко.

За даними російського видання та пропагандиста РІА Новини, клуби чорного диму від пожежі "розносяться на кілька кілометрів" та "постраждалих немає". Ресурс запевняє, що причини інциденту невідомі.

Відстань від НПЗ до України (одна з найбільш віддалених від вільної території України ділянок кордону) – близько 11 км.

Увага! На відео – багато нецензурних слів!

Новошахтинський завод нафтопродуктів збудували у 2009 році, він виробляє мазут, пічне, суднове та дизельне паливо, а також прямогонний бензин.

Навесні 2021 року журналісти "Схем" повідомляли, що сім'я політика забороненої нині партії ОПЗЖ Віктора Медведчука раніше володіла цим заводом, але потім позбавилася його (підприємство потрапило під санкції України).