3 жовтня
Завантажити ще

В Маріуполі у школі вибухнув снаряд – постраждали діти

В Маріуполі у школі вибухнув снаряд – постраждали діти
Фото: t.me/mariupolrada

В Маріуполі у школі №45 здетонував снаряд, після чого будівлю охопила пожежа. У результаті є постраждалі серед учнів. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

- Пожежа у школі №45 через детонацію снаряда. Це сталося, коли діти туди полізли. Дітей поранено, їхній стан невідомий. Росія продовжує вбивати наших дітей. Така "якість" розмінування, бо їм байдужа безпека маріупольців. Вони не вважають їх людьми, – заявили у відомстві.

Наприкінці серпня маріупольські батьки відмовилися віддавати своїх дітей до шкіл, поки місто перебуває під контролем російських окупантів. Тоді військові РФ пригрозили городянам "позбавленням батьківських прав", якщо вони відмовляться приводити до шкіл дітей. Педагоги, які пішли на співпрацю з окупантами, масово розсилали повідомлення батькам, погрожуючи, що дітей буде вилучено з сімей.

З початку вторгнення РФ в Україну Маріуполь виявився оточений росіянами. Тоді противник заблокував місто, залишивши людей без їжі, комунікацій та будь-яких умов для нормального життя. Частині городян вдалося вирватися з Маріуполя та виїхати на підконтрольні Україні території.