Завантажити ще

У Лозовій 191 багатоповерхівка залишилася без газу через хуліганів

У Лозовій 191 багатоповерхівка залишилася без газу через хуліганів
Фото: kh.dsoua.com

У місті Лозова Харківської області без газу залишилася 191 багатоповерхівка. З'ясувалося, що невідомі 12 жовтня о 10:00 перекрили засувку високого тиску. Поліція повідомила, що відкрила кримінальне провадження за фактом пошкодження газопроводу.

"Із заявою до Лозовського районного відділу поліції 12 жовтня о 16:58 звернувся начальник Красноградського відділення газової компанії. Чоловік зазначив, що близько 191 багатоповерхівки залишилися без газопостачання, а це 16 200 абонентів", - сказано в публікації.

За даним фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 292 ("Пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафто-, газоконденсатопроводів і нафтопродуктопроводів") Кримінального кодексу України. Максимальне покарання - до 5 років позбавлення волі.

В "Харківгазі" відзначили, що без газопостачання залишилися будинки в центральній частині міста, у 1-му, 2-му ,4-му, 5-му, 6-му та 9-му мікрорайонах. Фахівці компанії проводять аварійно-відновлювальні роботи та випробування газопроводів. Для оперативного відновлення доставки газу в багатоквартирні будинки міста залучено працівників красноградської, кегичівської, сахновщанської та лозівської дільниць АТ "Харківгаз". Подачу блакитного палива обіцяли відновити 13 жовтня. Станом на 12:00 відновлено подачу газу лише в тисячу квартир.

Тим часом жителі села Благодатне вже третю добу залишаються без газу. Співробітникам "Харківгазу" заблокували під'їзд до місця ремонту.

Без тепла сидять і мешканці будинків на кількох вулицях Тернополя. 13 жовтня через за порив газопроводу зупинена котельня на вул. Галицька.