7 грудня
Завантажити ще

У Криму пролунали вибухи: окупаційна влада повідомила про атаку безпілотників

У Криму пролунали вибухи: окупаційна влада повідомила про атаку безпілотників
Фото: t.me/crimean_seagull_warrior

Увечері 22 листопада в окупованому Севастополі пролунали гучні вибухи. Так звані влади півострова заявили про роботу протиповітряної оборони через атаку українських дронів. Про це пише " Суспільне. Крим ".

Видання з посиланням на місцеві паблики інформує, що вибухи пролунали в різних районах міста, а саме біля Балки Германа над Остряками. Місцеві жителі повідомляють про роботу засобів ППО на мисі Фіолент та в районі Балаклави.

- Іде атака безпілотників. За попередньою інформацією, два БПЛА вже збиті. Усі сили та служби перебувають у бойовій готовності, - заявив окупаційний "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв, додавши, що у місті продовжують працювати сили ППО.

Пізніше він дописав, що українці нібито намагалися атакувати Балаклавську ТЕС і заявив, що ЗСУ нібито "хотіли приурочити атаку до свого терористичного акту, який вони здійснили 7 років тому, коли 22 листопада підірвали ЛЕП у Херсонській області та у Криму та Севастополі настав блекут".

У зв'язку із вибухами рух морського транспорту в окупованому Севастополі тимчасово припинено, повідомляють місцеві жителі. Цю інформацію також підтверджує окупаційний уряд. На кінцевих пунктах – площа Захарова та площа Нахімова – організовано поїзди, щоб доставити пасажирів.