Завантажити ще

У Києві відсторонили від роботи акушера-гінеколога, з чиєї вини померло немовля

У Києві відсторонили від роботи акушера-гінеколога, з чиєї вини померло немовля
Фото: manusama/pixabay.com

Акушера-гінеколога, якого підозрюють у медичній помилці, внаслідок чого померла новонароджена дитина, усунули від роботи у столичній приватній клініці. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

- За клопотанням ювенальних прокурорів Оболонської окружної прокуратури Києва відсторонено від заняття лікарською практикою лікаря-акушера-гінеколога приватної клініки, який підозрюється у припущенні медичної помилки під час проведення пологів, що спричинило смерть новонародженої дитини, - зазначено у повідомленні.

За версією слідства, у травні 2020 року під час ведення пологів 32-річної породіллі лікар-акушер-гінеколог провів неправильну оцінку даних КТГ-моніторингу плода та несвоєчасно ухвалив рішення про проведення операції кесаревого розтину. В результаті новонароджена дитина отримала незворотні зміни в центральній нервовій системі, від яких померла через 55 днів.

За цим фактом лікарю було повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу "Неналежне виконання своїх професійних обов'язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому". Результати судово-медичної експертизи підтвердили причинно-наслідковий зв'язок між діями медика та смертю немовляти. Розслідування у справі продовжується.

Новини по темі: лікарська помилка