Завантажити ще

У Дніпрі школярі побилися в класі на перерві: догану отримали два вчителі

У Дніпрі школярі побилися в класі на перерві: догану отримали два вчителі
Фото: кадр з youtube.com/watch?v=525BFIJLWcg

Скандал вибухнув у ЗОШ №29 Дніпра. Мама 6-класника заявила про булінг щодо її дитини, а також, що її сина побили однокласники. За словами жінки, пише телеграм-канал « Дніпро обласний », того дня, коли сталася бійка, син повернувся додому зі школи у поганому настрої, але їй нічого не розповів.

Незабаром однокласниця сина надіслала їй відео, де зафіксовано, як у класі його побивають однолітки. Мама пішла до школи, паралельно викликавши туди поліцію. Розмова з дітьми пройшла у присутності вчителів. Однокласники заявили, що ненавидять її сина.

Директор школи Галина Пономаренко повідомила, що у школі створено спеціальну комісію, яка розбиратиметься у цій ситуації. Два вчителі отримали догани. Вдень 23 листопада в гуманітарному департаменті відбудеться комісія, на якій розглядатиметься ця ситуація.

- Головне питання – чому діти самі перебували у класі без присутності вчителя. Можливо, доведеться навіть провести розслідування щодо цькування дітей у школі, - наголосили у департаменті гуманітарної політики.

Раніше «КП в Україні» розглядала питання булінгу: як з ним боротися і що робити, якщо цькування починається у батьківських чатах.