3 жовтня
Завантажити ще

У Бучі знайшли тіла ще двох українців, закатованих росіянами

У Бучі знайшли тіла ще двох українців, закатованих росіянами

У Бучі знайшли тіла двох закатованих окупантами чоловіків. Їх останки представники місцевої ДФТГ виявили на позиціях армії РФ під час перевірки лісу, повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

- Захоронення знаходилось у лісосмузі поблизу села Мироцьке в Бучанському районі Київщини, де попередньо ми знайшли вже 18 вбитих росіянами цивільних. В одній із ям, поряд із бліндажами солдатів рф, знаходилося тіло чоловіка зі зв'язаними руками, з натягнутою на обличчя шапкою та зав'язаним на шиї скотчем. У кишені загиблого знайшли окуляри для зору, - розповів Нєбитов.

Окуляри одного із загиблих. Фото: t.me/andrii_nebytov

Окуляри одного із загиблих. Фото: t.me/andrii_nebytov

За його словами, другий вбитий був одягнений у флісову кофту кольору хакі з шевронами Національної академії СБУ. У чоловіка на безіменному пальці знаходилася золота обручка. Нині поліція Київщини працює над встановленням осіб вбитих загарбниками громадян.

До цього правоохоронці виявили останки двох людей, убитих російськими загарбниками, у приміщенні згорілого гаражу. На місці злочину правоохоронці виявили два ланцюжки, хрестик, шестикутну зірку, шпильку та три ключі на металевому тримачі.