Завантажити ще

Російські солдати вирішили мстити "Азову" за перемогу та заклики українців на "Євробаченні"

Російські солдати вирішили мстити
Фото: t.me/andriyshTime

Росіяни, які розлютилися від перемоги українського колективу на "Євробаченні" та закликів соліста Kalush Orchestra врятувати "Азовсталь" та Маріуполь, вирішили помститися українським захисникам. Відправляючи запальні бомби на голови захисників Маріуполя, вони ставлять дату фіналу пісенного конкурсу з написом: Kalusha, як ви і просили!. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

- Ціла нація (за винятком прошарку на рівні статистичної похибки), що втратила остаточно щось віддалено схоже на гуманізм і людяність. Ось реакція російських військових на перемогу на Євробаченні 2022 року. І це реакція масово радісно підтримана населенням недоімперії. Жодного прощення. Жодного примирення. У Росії після поразки підуть сторіччя на покаяння. Лють. Просто лють, – написав він.

Фото
Фото
15 Травня13:17

Зазначимо також, що російські хакери намагалися вплинути на перебіг пісенного конкурсу і не дати українцям здобути перемогу. Під час голосування та виступів учасників поліція Італії відобразила кілька кібератак на мережеву інфраструктуру з боку хакерської групи Killnet та її філії Legion.

Kalush Orchestra виграли конкурс, отримавши найбільше балів - 631 (від журі 192 і від глядачів 439). На другому місці Великобританія (466), а на третьому – Іспанія (459 балів).