Завантажити ще

Російські окупанти продовжують бомбардувати "Азовсталь"

Російські окупанти продовжують бомбардувати
Фото: t.me/polkazov

Російські окупанти продовжують штурмувати завод " Азовсталь ", де перебувають у блокаді захисники Маріуполя. Про це повідомляє прес-служба полку " Азов ".

- Ворог продовжує штурм території заводу "Азовсталь". Протягом усього 80-го дня повномасштабного вторгнення країни-агресора окупант скидає на захисників Маріуполя авіабомби, задіяє важку артилерію та танки. Застосовує велику кількість піхоти для спроб штурму українських позицій, – зазначено у заяві полку.

Як зазначено у повідомленні, наші бійці відбивають спроби ворога прорвати українські позиції. Незважаючи на вкрай критичну ситуацію, захисники докладають надлюдських зусиль і стримують війська супротивника.

Російські окупанти заблокували Маріуполь та українських військовослужбовців, що знаходяться на заводі Азовсталь. Ворог щодня бомбардує територію заводу, а наші захисники відмовляються здаватися і мужньо ведуть бої. Водночас у бійців ЗСУ ситуація критично складна - серед них багато поранених, які потребують термінової медичної допомоги. Також військові залишилися без запасів їжі, води та медикаментів. Українська влада веде переговори з РФ щодо евакуації тяжко поранених захисників Маріуполя натомість на звільнення полонених росіян.