4 липня
Завантажити ще

Росіяни завдали 14 ракетних ударів по півдню України - знищено продовольчий склад

Росіяни завдали 14 ракетних ударів по півдню України - знищено продовольчий склад
Фото: t.me/odesacityofficial

По південній частині України російські військовослужбовці завдали 14 ракетних ударів. Обійшлося без жертв, але сталася пожежа на логістичному складі. Про це повідомляє прес-служба Одеської міської ради.

- Вдень протягом 3 годин ворог завдав півдня країни масованого ракетного удару з 14 ракет. У безсилій злості на успіхи наших військ, рашисти били по Очакову, по гирлу Дунаю, по Білгород-Дністровському району Одещини та по самій Одесі – зазначено у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, в результаті в Одеській області та в передмісті Очакова Миколаївської області пошкоджено сільськогосподарські площі, а в Одесі повністю згорів логістичний продовольчий склад.

- пожежа на площі понад 300 кв. м оперативно ліквідовано рятувальниками. Постраждалих серед цивільного населення немає, - наголосили у міськраді.

Останні місяці Одеська та Миколаївська область неодноразово зазнавали атак росіян. Напередодні війська РФ завдали 7 ракетних ударів по Миколаївщині. В результаті зруйновано об'єкти інфраструктури. Серед населення були загиблі та поранені.