Завантажити ще

Очевидці розповіли, як на Харківщині російські солдати розстріляли із танка мирних жителів

Очевидці розповіли, як на Харківщині російські солдати розстріляли із танка мирних жителів
Фото: facebook.com/UA.National.Police

У селищі Степанки на Харківщині російські окупанти розстріляли з танка приватний будинок. Очевидці розповіли, що внаслідок цих злочинних дій загинули троє людей, ще двох поранених чоловіків вивезли на територію Росії. Про це у Facebook повідомила Національна поліція України.

Трагедія сталася ще 27 березня, коли селище знаходилося під тимчасовою окупацією. Проте вилучити тіла двох чоловіків та жінки з території зруйнованого будинку змогли лише 11 травня – їх відправили на судово-медичну експертизу до Харкова.

Місцевий житель Денис став свідком злочину окупантів і розповів, що вранці того дня люди побачили танк, який спрямував ствол у бік цивільних.

- Хтось сказав, що треба ховатися у хаті, всі почали переходити. Потім я почув постріл, все почало обвалюватися, було чути автоматні черги. Я побіг із дому у бік поля. Коли все заспокоїлося, повернувся додому та побачив поранених та загиблих. Потім ми ховалися в льоху і перейшли до сусіднього будинку до підвалу, – згадав чоловік.

Фото
Фото
12 Травня14:10

У свою чергу, мати загиблої  жінки розповіла, що ховати загиблих довелося просто у дворі біля будинку.

- Село було під повною окупацією, тому швидка приїхати не могла. Потім ми 5 днів чекали на "зелений" коридор, щоб вивезти поранених і тіла загиблих. Проте коридор не відкрили і загиблих вирішили поховати на території домоволодіння, – розповіла 52-річна жінка.