23 травня
Завантажити ще

Обстріл вокзалу Краматорська: з усієї сім’ї неушкодженим залишився 11-річний Ярослав

Обстріл вокзалу Краматорська: з усієї сім’ї неушкодженим залишився 11-річний Ярослав
Фото: facebook.com/1tmolviv/

Життя  Ярослава змінилося в ту мить, коли російські окупанти скинули бомбу на вокзал Краматорська.  11-річний хлопчик залишився єдиним з усієї сім’ї, хто залишився цілим та неушкодженим, повідомили у першому медичному об’єднані міста Львова.

- Сестра-близнючка і мама, які були на пероні, лишилися ніг: дівчинка - обох, жінка - однієї. І 11-річний Ярослав тепер їх доглядає. Навіть сам ходить в магазин поряд з лікарнею, - підкреслили у лікарні.

Сама родина - з Новгородського на Донеччині. Рідний тато Ярослава та Яни помер, вітчим – пішов воювати. На початку квітня мама Наталя вирішила вивезти дітей з-під обстрілів. З валізами вони приїхали на вокзал. Поки чекали потяга, дочка попросила чаю, що на пероні готували волонтери. Ярослав залишився стерегти речі в приміщення. Коли мама з сестричкою вийшли надвір, пролунав вибух.

Наталя каже, що досі не може собі пробачити того походу за чаєм. Вона пригадує, що коли розплющила очі, все було в крові. Потім побачила, що у доньки немає ніг. А після того, як не змогла підвестися, зрозуміла, що і сама без однієї кінцівки.

Уже кілька тижнів родина перебуває в  Дитячій лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова (вул. П.Орлика, 4). Їх туди доправив евакуаційний потяг. Скоро сім’я повинна вирушити на протезування та реабілітацію до США

Ярослав каже, що дуже хоче, щоб мама і сестричка нарешті стали на ноги. До того часу обіцяє продовжувати бути їхньою надійною опорою і підтримкою.

Ракета у вокзал Краматорська потрапила 8 квітня. В той день загинуло майже 60 цивільних. Більше 100 людей отримали поранення. 

Фото
Фото
12 Травня11:05