7 грудня
Завантажити ще

На окупованій Луганщині у селах мобілізували майже всіх чоловіків

На окупованій Луганщині у селах мобілізували майже всіх чоловіків
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські окупанти у селах довкола Довжанська Луганської області мобілізували практично всіх чоловіків. Про це у телеграмі повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.

– У 10 селах та селищах навколо Довжанська мобілізували майже всіх, кому до 60 років. Зокрема, у селищі Хмельницький мобілізованих забрали та вивезли за одну добу. Тих, хто намагався сховатись у родичів чи друзів, знайшли за допомогою представників сільських та селищних рад, - розповіли в обладміністрації.

Також відомо, що окупаційні адміністрації планують з нового року підняти плату за житлово-комунальні послуги на тимчасово захоплених територіях Луганської області.

- Нижчі тарифи на комунальні послуги – це був один із козирів окупаційної влади при захопленні міст, на що розраховували переважно люди похилого віку, які вирішили залишитися. Однак і цей подарунок виявився тимчасовим. До кінця місяця маємо затвердити підвищення вартості на 10% практично всіх послуг, - зазначили в ОВА.

До регіону почали з'їжджатися росіяни. Їх заселяються не лише у порожні будинки, а й у домоволодіння, де живуть люди, виселяючи останніх. Містом ходять зі списками і запитують у сусідів, які з будинків зараз порожні, розповіли в ОВА.