Завантажити ще

На "Азовсталі" загинув чемпіон Києва з боксу Артем Моша

На
Фото: facebook.com/egorchenkoira

На заводі " Азовсталь " загинув захисник Маріуполя. Ним виявився український боксер, чемпіон Києва Артем Моша. Про це повідомила у своєму Фейсбуці мати спортсмена Ірина Єгорченко.

– 08.05.2022. В "Азовсталі" загинув мій син. Моша Артем Сергійович. Він пішов у вічність і перебуває у вічних обителях. Божі руки – це єдине місце, куди я можу відпустити свого сина. Він загинув гідно, боронячи Україну. Бог забрав його додому, – написала Єгорченко.

У своєму посту жінка опублікувала останнє листування із сином. Боксер писав матері, що все буде добре, дякував за молитви і навіть намагався жартувати.

- Спасибі всім, хто стояв поруч, молився, постився, бився. Останнє листування з ним і фото мого героя. Ти був дуже добрим сином. Побачимося синку, на небесах. Мама, яка любить і чекає на зустріч. Ми побачимося. Дякую за мирне небо, – зазначила вона.

Напередодні загибелі сина Єгорченка опублікувала на своїй сторінці звернення від усіх рідних захисників Маріуполя. У ньому українці закликали владу та світове суспільство врятувати їх рідних та евакуювати бійців з "Азовсталі" за допомогою процедури "Екстракція". У заяві зазначалося, що цивільні та військові, заблоковані на "Азовсталі", залишилися без їжі, води, медикаментів, а також потребують медичної допомоги.

Фото: facebook.com/egorchenkoira

Фото: facebook.com/egorchenkoira